KoronaVirüs ( COVID-19) & Yeni Fuar Tarihi Bilgilendirmesi

Tüyap Diyarbakır Fuar ve Kongre Merkezi'nde 7-11 Nisan 2020 tarihleri arasında gerçekleştirilmesi planlanan Diyarbakır Tarım Hayvancılık Fuarı'nı, Yeni Tip Corona Virüs salgını kapsamında alınan önlemler ve yaşanan seyahat engelleri sebebiyle 1-5 Eylül 2020 tarihleri arasında gerçekleştireceğimizi bildirmek isteriz.

 

KoronaVirüs (2019-nCoV) Bilgilendirmesi

KoronaVirüs (2019-nCoV) Bilgilendirmesi

DİYARBAKIR 10. TARIM HAYVANCILIK FUARI 6 NİSAN CUMARTESİ GÜNÜ SONA ERDİ.

Tüyap Tüm Fuarcılık Yapım Anonim Şirketi ve Türk Tarım Alet ve Makinaları İmalatçıları Birliği (TARMAKBİR) işbirliği ile T.C. Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği, Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB), T.C. Diyarbakır Valiliği, Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, Diyarbakır Ticaret ve Sanayi Odası, Karacadağ Kalkınma Ajansı, Diyarbakır Ticaret Borsası, Diyarbakır Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü, Diyarbakır Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği ve KOSGEB’in destekleri alınarak 2 Nisan 2019 tarihinde Tüyap Diyarbakır Fuar ve Kongre Merkezi’nde ziyarete açılan Diyarbakır 10. Tarım Hayvancılık Fuarı 6 Nisan Cumartesi günü sona erdi.
 

TARIM SEKTÖRÜNÜN BÖLGEDEKİ EN BÜYÜK BULUŞMASI 2 NİSAN’DA TÜYAP DİYARBAKIR’DA BAŞLIYOR...

DİYARBAKIR TARIM HAYVANCILIK FUARI 10. YILINDA DA TARIM VE HAYVANCILIK SEKTÖRLERİNİ TÜYAP DİYARBAKIR FUAR VE KONGRE MERKEZİ’NDE BİR ARAYA GETİRECEK.